• ضد انفجار هوادهی هوا نفوذ قاب پلاستیکی برای درب شیشه ای انرژی کارآمد
  • ضد انفجار هوادهی هوا نفوذ قاب پلاستیکی برای درب شیشه ای انرژی کارآمد
  • ضد انفجار هوادهی هوا نفوذ قاب پلاستیکی برای درب شیشه ای انرژی کارآمد
ضد انفجار هوادهی هوا نفوذ قاب پلاستیکی برای درب شیشه ای انرژی کارآمد

ضد انفجار هوادهی هوا نفوذ قاب پلاستیکی برای درب شیشه ای انرژی کارآمد

جزئیات محصول:

محل منبع: CHANGSHU CHINA
نام تجاری: SYSEN
گواهی: IGCC IGMA

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: دریا قوی دریا ارزشمند چوبی با کاغذ مهره ای ایجاد می کند
زمان تحویل: 25 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 100000 PIECEC MONTH
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

ساختار: توخالی، جامد درجه کیفیت: A
رنگ: طلای سفید طلایی دانه ماده: پی وی سی
تایپ کنید: قاب پلاستیکی روش: مواد قالب گیری تزریقی
برجسته:

قاب پنجره پی وی سی

,

قاب قاب شیشه ای

توضیحات محصول

من هیچ تضاد بین علم و هنر را احساس نمی کنم. با استفاده از این پانل، من می خواستم از ایده های شیشه ای رنگی کلاسیک دور شوم و بیانگر نوعی مخالف بین منطقی و بصری بود. من با یک ایده خطی هندسی در بخش پایین تر شروع کردم، نوع تکرار راحت مربع و مستطیل که فرانکل لویید رایت را خوشحال کرد. من در مورد تلسکوپ و میکروسکوپ و ظروف پتری فکر کردم وقتی که من دایره را بالا گرفتم. برخی از تصاویر زیبا ترین، مرموز و هیجان انگیز سال های اخیر از ستاره شناسان، زیست شناسان و فیزیکدانان آمده است. درون دایره، من خطوطی مانند تیزهوشان یا پیچیدگیهای پیچیده بازنویسی ریاضیات بالاتر را شکل دادم. من رنگ هایی را انتخاب کردم که آلی و بیولوژیکی را احساس می کردند و من می خواستم آنها را در فضا شناور کنند.
نمایشگاه هنرهای علمی، نقاشی یک روبان چرخشی چیزی است که من از طراحان بزرگ هنر نو در قرن نوزدهم قرض گرفتم. ایده تغییر دائمی به این معنی است که هر بار که روبان می چرخد، رنگ جدیدی را نشان می دهد. انرژی و حرکت بصری خطوط سرب نیز مهم است. هنگامی که چشم شروع به دنبال یک خط می کند، گاهی اوقات این خط را فراتر از نقطه پایانی طبیعی خود در یک سرنیز دروغ، با استفاده از انرژی مانند یک موج و یا یک شکل رو به رشد، ادامه می دهم.
اجزای شیشه ای نابود شده شیشه رنگین کمان را به اتاق که در آن آویزان است پر می کند. با توجه به شیشه ای ضد آب دهان، بخش دایره ای از این پنجره تصویری از خود را بر روی زمین ایجاد می کند. پانل در یک کانال روی برای یک نگاه پاک و معاصر طراحی شده است.

شما کادر سفارشی مورد نظر خود را برای نمایش آثار هنری با ارزش و یا عکس خود انتخاب کرده اید، اما بعد چیزی را درک می کنید: گزینه های متعددی برای پوشش ها وجود دارد و شما می خواهید بدانید که کدام نوع و انواع متناسب با نیازهای شما و محدوده قیمت مناسب است.
در راهنمای زیر، شما را از طریق چند گام اساسی که باید در مورد پوشش برای فریم های تصویر می دانید، به شما تحویل می دهیم.
پوشش (یا "مواد شیشه") بخش مهمی از هر فریم سفارشی یا غیره است؛ زیرا این چیزی است که به شما اجازه می دهد هنر و عکس خاص خود را در داخل ببینید. درست همانطور که مواد پشتی فریم شما نیاز به حفظ یکپارچگی هنر شما دارد، پوشش باید نه تنها به شما اجازه می دهد که به وضوح آن را مشاهده کنید، بلکه از نیروهای خارجی محافظت کنید.

ما در تمام فریم های ما از اکریلیک استفاده می کنیم. اکریلیک ما گرانتر از شیشه است، اما به زیبایی روشن است (شیشه معمولی دارای رنگ سبز است)، بسیار کمتر احتمال دارد که شکسته شود، و حفاظت UV را افزایش می دهد. از آنجا که ما هنر خود را تحویل می دهیم، می دانیم که امن ترین گزینه این است که از هنر خود با استفاده از اکریلیک محافظت کنیم.

اکریلیک ما کاملا ضد انعکاس نیست، اما این بالاترین کیفیت است و دارای سطح طبیعی انعکاسی است که همه مشتریان ما واقعا خوشحال شده اند!

سازنده اکریلیک ما اکریلیک ما را به عنوان محافظ در برابر 87-89٪ از اشعه ماوراء بنفش (به طور قابل توجهی بیش از شیشه های سنتی) تست شده است.

قاب قاب ویندوز
صاحبان خانه نیز باید از ویژگی های حرارتی پنجره قاب جلوگیری کنند. قاب های ناکارآمد پنجره ها مقدار قابل توجهی از گرما را از دست می دهند و علت اصلی تراکم در لعاب هستند. طراحی یک قاب پنجره و مواد مورد استفاده در ساخت آن، عملکرد آن را تعیین می کند. قاب پنجره ها در بسیاری از سبک های معماری قرار دارند و از مواد متنوعی ساخته می شوند.
ریتم های کل ویندوز
هنگام مقایسه پنجره های انرژی کارآمد، اولین چیزی که باید در نظر بگیریم، R-value پنجره است. مقدار R یک اندازه از مقاومت حرارتی پنجره به هدایت گرما است. یک پنجره با R مقدار بالا (یا مقدار کم U) باید انرژی کارآمد باشد. هنگامی که تولیدکنندگان پنجره به شما می گویند که مقادیر R آنها پنجره آنها است، معمولا مقادیر مرکز شیشه ای را که به طور قابل توجهی بالاتر از رتبه پنجره است، می دهد. رتبه بندی کل پنجره، که در سال 1989 توسط شورای ملی رتبه بندی فاینانس (NFRC) معرفی شده است، منعکس کننده ارزش عایق شیشه، شمع (در صورت لزوم) و قاب است. قانون سیاست انرژی سال 1992 (بخش 121) الزام آور است که NFRC با همکاری صنعت، یک روش تست استاندارد ملی و قوانین برچسب گذاری را توسعه دهد. برچسب های جدید از ارزش U (Btu / hr-ft2-oF) استفاده می کنند که اندازه گیری هدایت حرارتی می باشد. مقدار U معکوس R-value (R = 1 / U) است. به عنوان مثال: اگر R = 4، سپس U = 1/4 یا 0.25 است. این ارقام عملکرد احتمالا در آینده نزدیک به استانداردهای ملی تبدیل خواهد شد. NFRC نیز روش هایی را برای ارزیابی پنجره ها با توجه به افزایش گرمای خورشیدی، نفوذ هوا و پتانسیل تراکم مورد بررسی قرار می دهد. سایر تحقیقات NFRC به دنبال روش هایی برای مقایسه کارایی گرمایی و خنک کننده ویندوز با استفاده از امتیازات جداگانه می باشند.
سبک معماری و فيلتراسيون هوا
سبک معماری یک پنجره میزان نفوذ هوا (نشت) را از طریق پنجره تاثیر می گذارد. نفوذ هوا در فوت مکعب در دقیقه نشت هوا در هر خط کمان خطی (CFM / FT و یا cm2 / Lmc) و یا در هر واحد از منطقه (CFM / FT2 یا cm2 / m2) اندازه گیری می شود. کیفیت پنجره های قاب پنجره و نصب و همچنین استفاده از پوشش دادن و تهویه هوا باعث نشت هوا می شود. شش سبک معماری مشترک برای فریم های پنجره وجود دارد: پنجره ثابت، سایبان، سایبان، قیف، دوقلو و پنجره کشویی.
پنجره های ثابت پنجره، زمانی که به درستی نصب می شوند، معموال از نوع پنجره های محکم و ارزان تر هستند. آنها حدود 15٪ کمتر از پنجره های عملیاتی همان اندازه هزینه می کنند. آنها در بسیاری از اشکال، مانند پنجره های تصویر مستطیل، تپه های بیضی، تاپ دایره ها و پنجره های دید سه بعدی آمده اند. از آنجا که این پنجره ها نمی توانند باز شوند، آنها برای اتاق هایی که نیاز به تهویه دارند مناسب نیستند.
پنجره های با کیفیت خوب، سایبان ها و پنجره هاپین ها نسبتا هوادهی و راحت برای تهویه هستند. پنجره های کاسه، سایبان و هلی کوپتر به ترتیب در طرف، بالا و پایین قرار دارند. این پنجره ها نسبت به سایر پنجره های قابل اجرا بسیار محکم هستند، زیرا مکانیزم قفل کردن تمام چهار لبه را در برابر پلاستیکی، مهر و موم نوع فشرده سازی ترسیم می کند. ویندوز با مهر و موم فشرده سازی اجازه می دهد تا حدود نیمی از مقدار نشت هوا به عنوان ویندوز با مهر و موم کشویی، مانند دو پنجره آویزان و لغزان.
پنجره های دو طرفه یک پنجره بالا و پایین دارند (بخش کشویی پنجره) و با کشیدن پایین تر پایین یا بالا بر روی آن باز می شود. اگرچه آنها محبوب ترین نوع پنجره ها هستند، اما اگر آنها به صورت محکم بسته بندی نکنند، یکی از ناکارآمدی آنهاست. پنجره های کشویی شبیه به پنجره های دوبار آویز است، به جز اینکه آنها به صورت عمودی به صورت افقی حرکت می کنند. آنها مخصوصا برای فضایی هستند که نیاز به نمایش طولانی و باریک دارند. لغزندهها، با این حال، شهرت خوبی برای نشت هوا دارند.
مواد برای قاب پنجره
اثرات مواد قاب چقدر حرارت پنجره را از دست می دهد و چقدر رطوبت در اطراف پنجره کنسانتره. قاب پنجره از مواد مختلف از جمله آلومینیوم، چوب، وینیل، کامپوزیت و فایبرگلاس ساخته شده است. آنها ممکن است شامل یک ماده یا ترکیبی از دو ماده مختلف مانند چوب و وینیل باشند. هر ماده دارای مزایا و معایب است؛ همانطور که در زیر بحث شده است.
قاب آلومینیوم پنجره
قاب پنجره آلومینیومی قوی، اما سبک وزن است. آنها ایده آل برای باز کردن هستند که نیاز به فریم های سفارشی دارند. آنها می توانند از شیشه های بزرگ، سنگین و یا چندگانه شیشه ای نگهداری کنند. با این حال، فریم هایی که به طور انحصاری از آلومینیوم ساخته شده اند، به عنوان قاب های دیگر به عنوان صرفه جویی در انرژی نیستند. قاب آلومینیوم اغلب مقدار زیادی از تلفات گرما را تشکیل می دهد و باعث ایجاد چگالی در اطراف لبه پنجره و قاب می شود. قاب آلومینیوم های جدید معمولا دارای شکاف های حرارتی هستند که نوارهای پلاستیکی بین داخل و خارج قاب و sash را عایق بندی می کنند. پارامترهای حرارتی R-value پنجره های آلومینیومی را بهبود می بخشد، اگر چه ساده ترین پنجره آلومینیومی با شکاف حرارتی هنوز ممکن است بهترین انتخاب برای هوای سرد باشد.
در برخی از پنجره های پیشرفته آلومینیومی، فضای حرارتی با عایق فوم ترکیب شده است تا یک قاب فوق العاده با صرفه جویی در انرژی ایجاد کند. سازنده یک پنجره یک قاب آلومینیومی با عایق فوم تولید می کند که دارای قاب R-value در مورد R-5.6 است. هنگامی که با لایهای با کارآیی بالا ترکیب می شود، پنجره R مقدار کلی R-6.3 را دارد.
از آنجا که آنها به راحتی خوردن، قاب پنجره آلومینیوم ممکن است انتخاب مناسب برای کسانی که در نزدیکی ساحل دریا و یا در مناطق بسیار آلوده زندگی می کنند. شما می توانید قاب های آلومینیوم را نقاشی کنید، اگر چه به پوشش های ویژه نیاز دارید تا مطمئن شوید یک پایان جذاب و طولانی مدت وجود دارد.
قاب پنجره های چوبی
قاب پنجره های چوب هنوز انتخاب بسیاری از صاحبان خانه و اکثر تولید کنندگان پنجره بزرگ است. قاب پنجره های چوبی R-value بالاتر از آلومینیوم است و ممکن است یک ظاهر سنتی تر داشته باشد. شدت دما به آنها تاثیر نمی گذارد، و تراکم کمتر رایج است، زیرا در داخل قاب نسبتا گرم است. از آنجا که رنگ آنها آسان است، قاب پنجره های چوبی نیز به مصرف کننده اجازه می دهد که رنگ پنجره را تغییر دهد. قاب پنجره های چوبی، با این حال، نیاز به تعمیر و نگهداری قابل توجه، از جمله نقاشی دوره ای. اگر از رطوبت محافظت نشده باشند، می توانند چوب، کرک و پیچ و تاب داشته باشند. با افزایش هزینه چوب، تولید کنندگان شروع به استفاده از روکش روی چوب با کیفیت پایین و یا هسته های رشته ای می کنند. در حالی که این چوب جامد نیست، فیبر چوب تعیین عملکرد فریم ها اگر درصد رزین کمتر از 5٪ باشد.
قاب های چوبی آلومینیومی و پوشیده شده وینیل
قاب چوبی وانیلی و پوشیده شده با آلومینیوم قاب های چوبی در خارج از منزل با وینیل یا آلومینیوم پوشیده شده است. این اجازه می دهد تا صاحب خانه ارزش R-value و ظاهر سنتی قاب چوبی در داخل خانه را داشته باشد، در حالی که اجتناب از نقاشی دوره ای در خارج از منزل. با این وجود، این قاب پنجره ممکن است ناپدید شود و رطوبت به قاب چوبی برسد.
کامپوزیت چوب و پلاستیک
شرکت های چندگانه قاب پنجره های ساخته شده از ضایعات چوب، ضایعات وینیل، پلی اتیلن و سایر محصولات بازیافتی را تولید می کنند. آنها ممکن است تا 50٪ فیبر چوب داشته باشند. مزایای قاب های کامپوزیتی قدرت و مقاومت در برابر رطوبت است. اگر چه از مواد بازیافتی خود ساخته شده است، مخلوطی از مواد مورد استفاده برای ساخت کامپوزیت، آنها را برای بازیافت دشوار می کند.
قاب پنجره وینیل
قاب پنجره وینیل تبدیل به یک گزینه محبوب است، به ویژه برای مصرف کنندگان که می خواهند جایگزین قاب پنجره های قدیمی و یا نصب ویندوز در دهانه های غیر متعارف. قاب پنجره وینیل عمدتا ساخته شده از پلی وینیل کلرید (PVC)، یک ماده نسبتا انعطاف پذیر است که اجازه می دهد تا آنها را به راحتی سفارشی به تقریبا هر باز. قاب پنجره وینیل در طیف گسترده ای از سبک ها و اشکال موجود است.
قاب پنجره وینیل مزایای زیادی را ارائه می دهد، زیرا به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند و به راحتی به تقریبا هر شکل نیاز دارند. عملکرد حرارتی پنجره های وینیل بستگی به نوع و کیفیت پنجره دارد. حداقل یک سازنده قابهای پر از عایق فوم را تولید می کند. محاسبات کامپیوتری و حداقل یک آزمایش آزمایشگاهی نشان می دهد که تفاوت R-value بین پنجره های پر از فوم و توخالی وینیل کمی به عملکرد کلی انرژی پنجره افزوده می شود.
فریم های وینیل نیازی به رنگ آمیزی نیست زیرا رنگ در تمام طول یکنواخت است. آنها موجب برانگیختن، کوچک شدن، پوست شدن یا خوردگی نمی شوند، که آنها را برای خانه ها و کسب و کارها در نزدیکی اقیانوس و یا در مناطق صنعتی سنگین ایده آل می کند. قاب پنجره وینیل یکی از بهترین گزینه ها برای بازسازی پروژه ها است، زیرا سازنده فریم ها را به ابعاد مشخص باز می کند. این تضمین می کند که پنجره ها به شدت در باز شدن جا می شود، کاهش گرما و تراکم. معامله گران معمولا یک یا دو روز می توانند پنجره های جایگزین را نصب کنند. قاب پنجره وینیل نیز قیمت رقابتی است.
به دلیل ماهیت مواد استفاده شده، قاب پنجره وینیل نیز دارای معایب است. به عنوان مثال، آنها به لحاظ ذاتی قوی یا سفت و سخت نیستند. کیفیت انعطاف پذیر PVC همچنین اندازه قاب و وزن شیشه مورد استفاده در آن را محدود می کند. برخی از قاب های وینیل با فلز برای تقویت این محدودیت ها تقویت می شوند، اما این مقدار R آنها را کاهش می دهد. فریم های پنجره وینیل می تواند نرم شود، پیچ و تاب، پیچ و تاب، و تعظیم اگر گرما در داخل قاب ایجاد شده است. علاوه بر این، رنگ فریم های پنجره ممکن است در طول زمان محو شود. یک تولید کننده یک نوع جدید از قاب وینیل را ارائه می دهد که مقاومت بیشتری نسبت به تحریف و تغییر رنگ از خورشید و گرما دارد. در هوای گرم، پنجره های معمولی وینیل تنها با فریم های سفید فروخته می شوند تا جذب گرمای خورشیدی را محدود کنند. از آنجا که این مواد جدید تحمل دماهای بالاتر، این اجازه می دهد که آن را در رنگ های بیشتری برای هوای گرم در دسترس باشد.
هنگام خرید پنجره های وینیل، ممکن است بخواهید برخی ویژگی های دیگر قاب های پنجره را نیز بررسی کنید. به عنوان مثال، قاب پنجره با گوشه هایی که در کنار گرما جوش داده می شوند (اغلب به عنوان همجوشی یا گرمای جوش) نامیده می شوند، معمولا دوام بیشتری نسبت به قاب هایی با گوه های پلاستیکی گوشه ای یا کلیدهای گوشه ای و یا آنها که با هم (با جوش حل شده) . شما می توانید قاب پنجره های وینیل را با رنگ های مخصوص رنگ کنید، اما باید مطمئن شوید که نقاشی وینیل ضمانت نامه تولید کننده قاب را نقض نمی کند. شما همچنین باید از نمایندگی ها که ادعا می کنند که ویندوز در انبار موجود است، مراقب باشید، و می تواند باز برای جای جدید پنجره را تغییر دهد. قاب پنجره ممکن است مناسب نباشد و هزینه اضافه کار ممکن است از هزینه یک قاب پنجره سفارشی فراتر رود.
قاب پنجره فایبر گلاس
قاب پنجره های فایبر گلاس یک قاب نسبتا جدیدی از مواد کامپوزیتی فایبرگلاس است. برخی از این پنجره های پنجره توخالی هستند. دیگران با عایق فایبرگلاس پر می شوند. اکثر آنها با یک پوشش پلی اورتان سفید یا قهوه ای آماده می شوند. این فریم های پنجره با استفاده از فرایندی به نام "pultrusion" تولید می شود. ماتریکس شیشه ای و رشته های شیشه ای مداوم از طریق وان پر شده با رزین کشیده می شوند. سپس قاب پنجره ها در یک قالب پیش ساخته تشکیل شده و به یک ذره داغ متصل می شوند. یک واکنش شیمیایی ماده را سخت می کند.
فایبر گلاس مواد عایق بندی عالی است. علاوه بر این، قاب پنجره های فایبر گلاس پیچ و تاب، کوچک شدن، تورم، پوسیدگی و یا خوردگی را نچشیده اند. آنها تحت شرایط حرارتی که اکثر پنجره ها در معرض آن قرار می گیرند، نرم و لطیف نمی شوند و تقریبا هیچ تعمیر و نگهداری نیاز ندارند. قاب پنجره های فایبر گلاس نیز نسبتا قوی و بادوام هستند و می توانند یک شیشه بزرگ را نگه دارند. شما می توانید تقریبا هر رنگ مورد نظر خود را مشخص کنید. شما همچنین می توانید آنها را نقاشی کنید.
اگر چه فایبرگلاس ممکن است قاب پنجره آینده باشد، اما معایبی نیز وجود دارد. آنها ممکن است به طور گسترده در دسترس نباشند. در حال حاضر تنها چند شرکت آنها را تولید می کنند و عملکرد بلند مدت هنوز ناشناخته است. قاب پنجره های فایبر گلاس نیز بیشتر از سایر انواع پنجره ها هزینه می کند. فریم های فایبرگلاس رنگی نیز می توانند محو شوند. مصرف کنندگان نباید از مواد چسبنده یا ساینده بر روی قاب و قاب استفاده کنند، چرا که می توانند مواد را از بین ببرند، تغییر رنگ دهند یا از لحاظ فیزیکی ضعیف شوند. همچنین، پوشش های پنجره های عایق شده، کرکره ها و سایر دستگاه های سایه دار، و همچنین کاربرد مستقیم فیلم های خاص به سطح لعاب، ممکن است باعث تنش حرارتی و تاثیر نامطلوب بر عملکرد حرارتی پنجره شود.
ساختار FRAME
پنجره های سنتی به بخش های کوچک (یا "چراغ ها") توسط muntins تقسیم می شوند. این ها تقسیم یا مشبک کوچک کوچک هستند. هنگامی که آنها واقعا پنجره را تقسیم می کنند، مجازات انرژی قابل توجهی ناشی از افزایش سطح لبه است. اکثر تولید کنندگان از grid های پلاستیکی یا چوبی قابل حمل استفاده می کنند که بر روی داخل محفظه قرار می گیرند. بعضی از تولیدکنندگان با استفاده از چسباندن muntins به هر دو طرف پنجره، یک نگاه سنتی بدون از دست دادن انرژی به دست می آورند.
مقدار عایق دو پنجره یا سه پنجره پنجره عمدتا محصول فضای هوایی هنوز بین شیشه های شیشه ای است. Spacers پانل ها را در لبه ها جدا می کند. تا همین اواخر، اکثر فواصل لبه از لوله های مربع فلزی، معمولا آلومینیوم ساخته شد. Spacers لبه های فلزی آسان ساختن و به راحتی به شکل های مختلف پنجره شکل می گیرد. متاسفانه، فلز گرما بسیار خوب است. در یک پنجره با فاصله بین لبه های فلزی، این به این معنی است که لبه پنجره دارای مقدار کمی یا بدون عایق است. دمای شیشه داخل شیشه در این منطقه بسیار نزدیک به دمای پنجره خارجی است. لبه های سردتر می تواند گرما را فرار کند و در لبه های پنجره رخ دهد.
به تازگی، چندین تولید کننده، لامپ های لبه را با مقادیر عایق بندی معرفی کرده اند. Spacers لبه جایگزین در انواع مختلف آمده است. با استفاده از ضخامت فلز کاهش یافته، فلز رسانایی کمتر (مانند فولاد) و با تغییر هندسه اسپارر از یک لوله "D" به کانال شکل "U"، برخی از تولید کنندگان قادر به افزایش بهره وری انرژی از فضانوردان لبه بدون نیاز به مجتمع تولید ماشین آلات خود. سایر گزینه ها شامل استفاده از دو لایه لاستیکی با یک تکه نازک از فلز در میان برای سختی ساختاری، و یا با استفاده از مواد دیگر مانند فوم یا فایبرگلاس بدون فلزی در همه. یکی از موثر ترین فاصله های لبه های جدید استفاده از هر دو روش است. یک لایه نازک (1/8 اینچ یا 0.3175 سانتی متر) فوم پلی اورتان سفت و سخت دو جداره فولادی را جدا می کند. این نوع اسپیرر عملکرد کلی انرژی یک پنجره معمولی را با 20٪ بیشتر از یک با استفاده از اسپیلر آلومینیومی استاندارد افزایش می دهد.
اگر چه گوشه های جوش خوراکی با دوام ترین، مهر و موم آبگیر ترتیب می دهند، پنجره هایی با شکستن حرارتی پلاستیکی یا اورتین نمی توانند جوش داده شوند. آنها از یک اتصال دهنده یا براکت مکانیکی در ارتباط با واشر و یا مهر و موم با استفاده از یک روش مهر و موم دوگانه استفاده می کنند. پلی اتیلن شایعترین مهر و موم اولیه است و مانع از نشت گاز از بین لایه ها می شود. مهر و موم ثانویه سیلیکون فاصله را در جای خود حفظ می کند و مهر و موم اولیه را از تخریب رطوبت محافظت می کند. مهر و موم می تواند در طول حمل و نقل و یا نصب آسیب دیده است. آنها همچنین می توانند از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آب جامد یا مواد شیمیایی کاهش یابند. واحدهای پنجره با توجه به عملکرد آنها در آزمون "پیری" ASTM که با نور نور، رطوبت و دمای شدید در معرض UV قرار دارند، A، B یا C امتیاز می گیرند. پنجره های "A" دارای بهترین سازندگان هستند.
خلاصه
کارایی انرژی یک عامل مهم در خرید پنجره ها برای خانه شما و یا هنگام جایگزینی پنجره های قدیمی است. ویندوز با فریم های کارآمد می تواند عملکرد حرارتی باز و کل خانه را افزایش دهد. شما باید به دقت نیازهای خانه خود، آب و هوا در منطقه خود، بودجه خود، در دسترس بودن پنجره ها، تعمیر و نگهداری مورد نیاز، و ویژگی های قاب پنجره را در نظر بگیرید. شما همچنین باید برای دوام، کیفیت، ضمانت نامه ها، و هزینه-اثربخشی بررسی کنید. خرید پنجره سمت راست می تواند خانه شما را به یک گرم، راحت و با انرژی تبدیل کند. نصب ویندوز باید پس از تحقیق دقیق و برنامه ریزی انجام شود.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
ضد انفجار هوادهی هوا نفوذ قاب پلاستیکی برای درب شیشه ای انرژی کارآمد آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!