• پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره
  • پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره
  • پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره
  • پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره
پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره

پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره

جزئیات محصول:

محل منبع: CHANGSHU چین
نام تجاری: SYSEN
گواهی: IGCC IGMA
شماره مدل: S026

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا
زمان تحویل: 25 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 8000 قطعه ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

بسته بندی: بسته بندی چوبی استفاده: آپارتمان یا مصارف خانگی
سبک: شیشه نام محصول: درب کشویی شیشه ای تزئینی
کاربرد: ساختمان نام: شیشه پانل تزئینی
نوع کسب و کار: تولید کننده نوع کابینت دیواری: کابینت دیوار گوشه ای ، دو برابر
برجسته:

پانل های شیشه ای تزئینی

,

پانل های شیشه ای معماری

توضیحات محصول

بدیهی است كه در قرون وسطي بعد ، كارگاه استاد مظرفين سازي ، يك شركت بسيار سازمان يافته بود كه قادر به ساختن انواع طرح هاي مختلف بود ، با توجه به هزينه كاردان خود براي تحميل. گرچه اهدا کننده ، روحانی یا افراد غیر روحانی ، تأثیر زیادی بر انتخاب سوژه و نحوه نمایش آن می گذاشتند ، اما طرح نهایی در اصل ایجاد لعاب استاد بود. دومی غالباً به نوبه خود هنرمندی بود و به زبان رسمی تکنیک خودش آرزوهای هنری زمان خود را بیان می کرد.

شیشه کم آهن نوعی شیشه با وضوح بالا است که از سیلیس با مقادیر بسیار کمی آهن ساخته شده است. این آیرون سطح کم رنگ مایل به سبز مایل به سبز است که به خصوص در اندازه های بزرگتر و ضخیم تر شیشه دیده می شود. ... شیشه های کم آهن به طور گسترده ای در پانل های خورشیدی استفاده می شود. شیشه کم آهن تحت نام های مختلف تجاری فروخته می شود.

شیشه حریم خصوصی

شیشه پاک به درب ورودی شما ظاهری کلاسیک و صیقلی می دهد اما از نظر حریم خصوصی کمتر مطلوب است. اگر حریم خصوصی چیزی است که پس از آن هستید ، شیشه پاک گزینه ای برای شما نیست. این جایی است که شیشه های درب تزئینی وارد می شوند - مخصوصاً شیشه های یخ زده و مات.

شیشه یخ زده داخلی و خارجی را تار می کند که به مردم اجازه نمی دهد داخل خانه شما ببینند اما هنوز اجازه می دهد تا از نور خورشید عبور کند. اگر طرفدار شیشه یخ زده نیستید ، گزینه های شیشه ای مات نیز وجود دارد که می تواند شخصیت دیگری را به درب ورودی شما وارد کند.

مزایای شیشه درب تزئینی

مهم نیست با چه نوع شیشه ای بروید ، همه مزایای مشابهی را ارائه می دهند.

سفارشی سازی

آیا طرفدار رنگ هستید؟ اگر چنین است ، سپس شیشه درب آغشته برای شما مناسب است. طرحی پیچیده می خواهید ، اما رنگ شما فنجان چای نیست؟ شیشه حک شده بهترین تناسب شماست. آیا حفظ حریم خصوصی نگرانی اصلی شماست؟ راه حل درب جلو شما شیشه های حریم خصوصی است.

خواه شیشه های حک شده ، رنگ آمیزی یا حریم خصوصی را انتخاب کنید ، یک چیز برای هر سه نوع صادق است. می توان آنها را متناسب با نیازهای خانه طراحی کرد. با توجه به تعداد گزینه های ساده و ظریف موجود ، می توانید طرحی را پیدا کنید که کاملاً مناسب شما باشد.

انواع شیشه درب تزئینی

چند سبک شیشه تزئینی موجود است. هر نوع به روش خاص خود کار می کند تا لمسی بی نظیر برای هر ورودی را فراهم کند.

شیشه حک شده

شیشه حک شده دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد - شیشه ای که طراحی آن حک شده است. دلیل شیشه حک شده بسیار محبوب است زیرا تنوع زیادی با آن وجود دارد. گزینه های طراحی بی پایان هستند و شما مطمئناً چیزی را پیدا می کنید که متناسب با سبک خانه شما باشد.

از آنجا که شیشه به معنای واقعی کلمه حک شده است ، اگر انگشتان دست خود را روی آن بکشید ، می توانید شیارهای طرح را حس کنید. اگر آن را دوست ندارید ، احتمالاً یکی از گزینه های شیشه تزئینی دیگر مناسب تر برای شماست.

شیشه لک شده

شیشه رنگ آمیزی که به عنوان شیشه هنری نیز شناخته می شود ، بیشتر در کلیساها و موزه ها یافت می شود اما نباید شما را مرعوب کند. صاحبان خانه های بیشتر و بیشتر به دلایلی ساده از این گزینه شیشه ای درب تزئینی استفاده می کنند - صرف نظر از طراحی آن کاملاً زیباست. شیشه آغشته ظرافت و رنگ را به بخشی معمولاً خسته کننده از قسمت بیرونی خانه شما می بخشد.

به علاوه ، بسیار متنوع است. بسیاری از گزینه های طراحی در خارج وجود دارد تا ظاهر هر خانه ای متناسب باشد. از آنجا که از شیشه آغشته استفاده می شود به عنوان یک قطعه لهجه توصیه می شود ، بهترین استفاده در درب جلو است.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
پانل تزئینی مدرن شیشه ای Naumburg Window of شوالیه های مقدس و باکره آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!