• شیشه تزئینی رنگ آمیزی معاصر IGCC IGMA
  • شیشه تزئینی رنگ آمیزی معاصر IGCC IGMA
شیشه تزئینی رنگ آمیزی معاصر IGCC IGMA

شیشه تزئینی رنگ آمیزی معاصر IGCC IGMA

جزئیات محصول:

محل منبع: CHANGSHU چین
نام تجاری: SYSEN
گواهی: IGCC IGMA
شماره مدل: S026

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا
زمان تحویل: 25 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 8000 قطعه ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

بسته بندی: بسته بندی چوبی طریقه استفاده: استفاده از آپارتمان یا منزل
سبک: نوین نام محصول: تزئینی درب کشویی شیشه ای
کاربرد: ساختمان گواهی: IGCC IGMA
نوع کسب و کار: شرکت تولید کننده نوع کابینت دیواری: کابینت های دیواری گوشه ای ، دو نفره
برجسته:

شیشه تابلو تزئینی IGMA

,

شیشه تابلو تزئینی IGCC

توضیحات محصول

 

بدیهی است که در اواخر قرون وسطی کارگاه اصلی شیشه کاری یک سازمان کاملاً سازمان یافته بود ، با توجه به هزینه ای که مشتریانش برای انجام کار آماده می کردند ، می توانست انواع مختلفی از طرح ها را تولید کند.اگرچه اهدا کننده ، روحانی یا غیر روحانی ، تأثیر قابل توجهی در انتخاب موضوع و نحوه نمایش آن داشت ، اما طرح نهایی در اصل ایجاد لعاب اصلی بود.دومی غالباً در نوع خود یک هنرمند بود ، و هنر را از زبان رسمی تکنیک خود بیان می کردآرزوها از زمان خود

شیشه کم آهن نوعی شیشه با وضوح بالا است که از سیلیس با مقادیر بسیار کم آهن ساخته می شود.این میزان پایین آیرون رنگ آبی مایل به سبز را که به ویژه در اندازه های بزرگتر و ضخیم تر شیشه دیده می شود ، از بین می برد.... شیشه کم آهن به طور گسترده ای در صفحات خورشیدی استفاده می شود.شیشه کم آهن با نام های تجاری مختلفی به فروش می رسد.

شیشه تزئینی رنگ آمیزی معاصر IGCC IGMA 0

حریم خصوصی

شیشه شفاف به درب ورودی شما جلوه ای کلاسیک و صیقلی می بخشد اما از نظر حفظ حریم خصوصی مطلوبیت کمتری دارد.اگر حریم خصوصی همان چیزی است که شما دنبال آن هستید ، شیشه شفاف گزینه ای برای شما نیست.همان جایی است که شیشه های درب تزئینی وارد می شوند - به ویژه شیشه های مات و مات.

شیشه های مات داخلی و خارجی را تار می کند که به شما اجازه نمی دهد خانه شما را ببیند اما هنوز به نور خورشید اجازه عبور می دهد.اگر طرفدار چگونگی به نظر رسیدن شیشه مات نیستید ، گزینه های شیشه مات دیگری نیز وجود دارد که می تواند شخصیت بیشتری به در ورودی شما وارد کند.

مزایای شیشه های تزئینی درب

مهم نیست که با کدام نوع شیشه بروید ، همه آنها مزایای مشابهی را ارائه می دهند.

سفارشی سازی

آیا طرفدار رنگ هستید؟اگر چنین است ، پس شیشه های رنگ آمیزی شده برای شما مناسب است.یک طرح پیچیده می خواهید اما رنگ یک فنجان چای شما نیست؟شیشه های تراشیده شده بهترین مناسب شماست.آیا حریم خصوصی اصلی ترین نگرانی شماست؟راه حل درب ورودی شما شیشه حریم خصوصی است.

خواه شیشه های تراش خورده ، رنگ آمیزی یا حریم شخصی را انتخاب کنید ، برای هر سه نوع یک نکته صدق می کند.آنها می توانند متناسب با نیازهای طراحی خانه شما سفارشی شوند.با تعداد گزینه های ساده و ظریف موجود ، مطمئن باشید طرحی را پیدا خواهید کرد که کاملاً برای شما مناسب باشد.

انواع شیشه های تزئینی درب

چند سبک شیشه تزئینی در دسترس است.هر نوع به روش خاص خود کار می کند تا جلوه منحصر به فردی به هر ورودی داشته باشد.

شیشه تراشیده شده

شیشه تراشیده شده دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد - شیشه ای که طرحی در آن حک شده است.دلیل محبوبیت بسیار زیاد شیشه های تراش خورده وجود تنوع بسیار زیاد در آن است.گزینه های طراحی بی پایان هستند و شما مطمئناً چیزی متناسب با سبک خانه خود پیدا خواهید کرد.

از آنجا که شیشه به معنای واقعی کلمه تراش خورده است ، اگر انگشتان خود را روی آن قرار دهید ، می توانید شیارهای طرح را احساس کنید.اگر این را دوست ندارید ، یکی از گزینه های دیگر شیشه های تزئینی احتمالاً مناسب شما است.

شیشه لک شده

شیشه های رنگی که به عنوان شیشه های هنری نیز شناخته می شوند ، بیشتر در کلیساها و موزه ها یافت می شوند اما این باعث ترس شما نمی شود.بیشتر و بیشتر صاحبان خانه به یک دلیل ساده این گزینه شیشه ای تزئینی را انتخاب می کنند - مهم نیست که طراحی آن بسیار زیبا باشد.شیشه های رنگی ظرافت و رنگ را به قسمت خسته کننده بیرونی خانه شما می بخشد.

به علاوه ، فوق العاده همه کاره است.گزینه های طراحی زیادی وجود دارد که متناسب با ظاهر هر خانه است.از آنجا که شیشه های رنگی توصیه می شود به عنوان یک تکه لهجه استفاده شود ، بهتر است در درب ورودی استفاده شود.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
شیشه تزئینی رنگ آمیزی معاصر IGCC IGMA آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!