• طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی
  • طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی
  • طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی
  • طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی
طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی

طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی

جزئیات محصول:

محل منبع: CHANGSHU CHINA
نام تجاری: SYSEN
گواهی: IGCC IGMA
شماره مدل: S026

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا
زمان تحویل: 25 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 8000 قطعه ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

بسته بندی: بسته بندی چوبی استفاده: آپارتمان یا مصارف خانگی
سبک: شیشه نام محصول: درب کشویی شیشه ای تزئینی
کاربرد: ساختمان گواهی: IGCC IGMA
نوع کسب و کار: تولید کننده نوع کابینت دیواری: کابینت دیوار گوشه ای ، دو برابر
برجسته:

پانل های شیشه ای تزئینی

,

پانل های شیشه ای معماری

توضیحات محصول

طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی

چرا شیشه های تزئینی درب مناسب برای خانه شما است

همه ما اصطلاح "درخواست تجدید نظر در باره" را می شنویم که به خانه های ما می رسد ، اما چرا حتی اهمیت دارد؟ مهم است زیرا وقتی زمان فروش اقامتگاه فروتن شما است ، هر چه جذابیت بیشتری داشته باشد ، بهتر می شود. به عبارت ساده تر ، جذابیت محدود کردن ارزش خانه شما را افزایش می دهد.

درب جلو شما سهم بزرگی در جذابیت در مهار منزل شما دارد. لازم به ذکر نیست ، این اولین چیزی است که میهمانان هنگام بازدید از خانه شما می بینند. اگر فهمیدید که درب فعلی شما در حال از هم پاشیدن است و هیچ کاری برای کمک به مهار خانه شما انجام نمی دهد ، ممکن است زمان ورود درب تعویض باشد.

بسیاری از ویژگی های شما می توانید به درب ورودی خود اضافه کنید که جذابیت آن را افزایش می دهد - یکی از آنها شیشه درب تزئینی. درباره شیشه تزئینی و اینکه چرا باید آن را در طراحی خانه خود قرار دهید ، بیاموزید.

موضوع شیشه سازی جنبه های مختلفی دارد ، از جمله انتشار پذیری (انتقال حرارت) ، انتقال نور ، مقدار عایق ، جلوگیری از نشت ، مقاومت در برابر باد ، آکوستیک ، درزگیرها و ملاحظات معماری.

شیشه حریم خصوصی

شیشه پاک به درب ورودی شما ظاهری کلاسیک و صیقلی می دهد اما از نظر حریم خصوصی کمتر مطلوب است. اگر حریم خصوصی چیزی است که پس از آن هستید ، شیشه پاک گزینه ای برای شما نیست. این جایی است که شیشه های درب تزئینی وارد می شوند - مخصوصاً شیشه های یخ زده و مات.

شیشه یخ زده داخلی و خارجی را تار می کند که به مردم اجازه نمی دهد داخل خانه شما ببینند اما هنوز اجازه می دهد تا از نور خورشید عبور کند. اگر طرفدار شیشه یخ زده نیستید ، گزینه های شیشه ای مات نیز وجود دارد که می تواند شخصیت دیگری را به درب ورودی شما وارد کند.

مزایای شیشه درب تزئینی

مهم نیست با چه نوع شیشه ای بروید ، همه مزایای مشابهی را ارائه می دهند.

سفارشی سازی

آیا طرفدار رنگ هستید؟ اگر چنین است ، سپس شیشه درب آغشته برای شما مناسب است. طرحی پیچیده می خواهید ، اما رنگ شما فنجان چای نیست؟ شیشه حک شده بهترین تناسب شماست. آیا حفظ حریم خصوصی نگرانی اصلی شماست؟ راه حل درب جلو شما شیشه های حریم خصوصی است.

خواه شیشه های حک شده ، رنگ آمیزی یا حریم خصوصی را انتخاب کنید ، یک چیز برای هر سه نوع صادق است. می توان آنها را متناسب با نیازهای خانه طراحی کرد. با توجه به تعداد گزینه های ساده و ظریف موجود ، می توانید طرحی را پیدا کنید که کاملاً مناسب شما باشد.

انواع شیشه درب تزئینی

چند سبک شیشه تزئینی موجود است. هر نوع به روش خاص خود کار می کند تا لمسی بی نظیر برای هر ورودی را فراهم کند.

شیشه حک شده

شیشه حک شده دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد - شیشه ای که طراحی آن حک شده است. دلیل شیشه حک شده بسیار محبوب است زیرا تنوع زیادی با آن وجود دارد. گزینه های طراحی بی پایان هستند و مطمئناً برای متناسب با سبک خانه خود چیزی پیدا کرده اید.

از آنجا که شیشه به معنای واقعی کلمه حک شده است ، اگر انگشتان دست خود را روی آن بکشید ، می توانید شیارهای طرح را حس کنید. اگر آن را دوست ندارید ، احتمالاً یکی از گزینه های شیشه تزئینی دیگر مناسب تر برای شماست.

شیشه لک شده

شیشه رنگ آمیزی که به عنوان شیشه هنری نیز شناخته می شود ، بیشتر در کلیساها و موزه ها یافت می شود اما نباید شما را مرعوب کند. صاحبان خانه های بیشتر و بیشتر به دلایلی ساده از این گزینه شیشه ای درب تزئینی استفاده می کنند - صرف نظر از طراحی آن ، زیبایی آن بسیار زیبا است. شیشه آغشته ظرافت و رنگ را به بخشی معمولاً خسته کننده از قسمت بیرونی خانه شما می بخشد.

به علاوه ، بسیار متنوع است. بسیاری از گزینه های طراحی در خارج وجود دارد تا ظاهر هر خانه ای متناسب باشد. از آنجا که از شیشه آغشته استفاده می شود به عنوان یک قطعه لهجه توصیه می شود ، از بهترین نوع آن در درب جلو استفاده می شود.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
طوفان - شیشه پانل تزئینی مقاوم در برابر آپارتمان یا مصارف خانگی آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!